Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Źródłowa
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
53
7
8
9
09
10
11
24
12
43
13
14
03
15
16
14
17
18
34
19
20
04
21
22
00
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska