Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Mąchocice - Scholasteria IV
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
45
5
43
6
53
7
40
8
9
55
d
10
11
12
13
d
13
14
24
d
15
32
d
16
34
d
17
34
d
18
19
20
d
20
41
d
21
22
31
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska