Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Mąchocice - Scholasteria IV
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
26
7
8
42
9
10
53
d
11
12
13
14
15
43
d
16
17
18
03
d
19
20
21
33
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska