Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Mąchocice - Scholasteria II
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
47
5
45
6
55
7
42
8
9
57
d
10
11
12
15
d
13
14
26
d
15
34
d
16
36
d
17
36
d
18
19
22
d
20
43
d
21
22
33
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska