Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Mąchocice - Scholasteria II
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
28
7
8
44
9
10
55
d
11
12
13
14
15
45
d
16
17
18
05
d
19
20
21
35
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska