Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Mąchocice - Scholasteria Schronisko
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
33
6
7
23
8
9
32
d
10
11
50
d
12
13
14
15
16
d
16
17
20
d
18
19
27
d
20
21
14
22
23
07
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska