Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Mąchocice - Scholasteria Schronisko
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
29
7
8
45
9
10
56
d
11
12
13
14
15
46
d
16
17
18
06
d
19
20
21
36
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska