Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
5
35
6
29
7
8
36
c
9
10
56
c
11
12
13
15
c
14
23
c
15
30
c
16
30
c
17
18
21
c
19
39
c
20
21
35
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot