Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Źródłowa
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
4
37
5
6
21
7
8
20
c
9
10
44
c
11
12
54
Bb
13
14
10
c
15
16
17
c
17
18
17
c
19
20
23
21
22
12
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot
B - Kurs do przystanku Cedzyna Zalew
b - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Cedzyny Zalew