Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Źródłowa
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
5
21
6
7
32
8
9
44
c
10
11
56
Bb
12
13
16
Bb
14
35
c
15
16
51
c
17
18
19
09
Bb
20
38
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot
B - Kurs do przystanku Cedzyna Zalew
b - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Cedzyny Zalew