Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
3
52
4
48
5
45
6
39
7
8
47
c
9
10
11
07
c
12
13
26
c
14
34
c
15
41
c
16
41
c
17
18
31
c
19
49
c
20
21
45
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot