Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska Nowy Folwark
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
3
55
4
51
5
48
6
42
7
8
50
c
9
10
11
10
c
12
13
29
c
14
37
c
15
44
c
16
44
c
17
18
34
c
19
52
c
20
21
48
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot