Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska Nowy Folwark
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
4
41
5
6
25
7
8
24
c
9
10
48
c
11
12
58
Bb
13
14
14
c
15
16
21
c
17
18
21
c
19
20
27
21
22
16
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot
B - Kurs do przystanku Cedzyna Zalew
b - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Cedzyny Zalew