Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska Nowy Folwark
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
5
25
6
7
36
8
9
48
c
10
11
12
00
Bb
13
20
Bb
14
39
c
15
16
55
c
17
18
19
13
Bb
20
42
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot
B - Kurs do przystanku Cedzyna Zalew
b - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Cedzyny Zalew