Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Morcinka
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
5
26
6
7
37
8
9
49
c
10
11
12
01
Bb
13
21
Bb
14
40
c
15
16
56
c
17
18
19
14
Bb
20
43
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot
B - Kurs do przystanku Cedzyna Zalew
b - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Cedzyny Zalew