Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska I
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
3
57
4
53
5
50
6
44
7
8
52
c
9
10
11
12
c
12
13
31
c
14
39
c
15
46
c
16
46
c
17
18
36
c
19
54
c
20
21
50
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot