Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Wikaryjska
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
3
58
4
54
5
51
6
45
7
8
53
c
9
10
11
13
c
12
13
32
c
14
40
c
15
47
c
16
47
c
17
18
37
c
19
55
c
20
21
51
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot