Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Wikaryjska
kierunek:
Ciekoty Żeromszczyzna
4
44
5
6
28
7
8
27
c
9
10
51
c
11
12
13
01
Bb
14
17
c
15
16
24
c
17
18
24
c
19
20
30
21
22
19
c - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot
B - Kurs do przystanku Cedzyna Zalew
b - kurs przez Cedzynę Cmentarz do Cedzyny Zalew