Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Os. Świętokrzyskie
kierunek:
Kruszelnickiego
5
23
6
12
7
06
45
s
8
46
s
9
33
s
10
07
s
11
18
s
12
09
s
40
s
13
43
s
14
38
s
15
16
29
s
17
39
s
18
19
05
s
20
29
s
21
17
Ad
s - kurs z wjazdem w ul. Massalskiego
A - Kurs do przystanku Dworzec Kolejowy
d - kurs do przystanku: Dworzec Kolejowy