Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Kruszelnickiego I
kierunek:
Os. Świętokrzyskie
5
51
6
7
56
8
9
10
20
11
12
41
13
14
15
05
16
17
31
18
19
45
zB
z - kurs do przystanku: Żytnia I
B - Kurs do przystanku Żytnia I