Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Malików I
kierunek:
Os. Świętokrzyskie
6
06
7
8
10
9
10
34
11
12
55
13
14
15
20
16
17
46
18
19
59
zB
z - kurs do przystanku: Żytnia I
B - Kurs do przystanku Żytnia I