Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Grunwaldzka / Mielczarskiego
kierunek:
Os. Świętokrzyskie
6
22
7
02
8
02
49
9
33
10
34
11
27
56
12
13
06
58
14
24
zB
15
38
16
44
17
18
21
19
39
20
46
21
22
03
zB
z - kurs do przystanku: Żytnia I
B - Kurs do przystanku Żytnia I