Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Grunwaldzka / Mielczarskiego
kierunek:
Os. Świętokrzyskie
6
13
7
8
11
9
10
15
11
12
40
13
14
55
15
16
17
14
18
19
26
zB
z - kurs do przystanku: Żytnia I
B - Kurs do przystanku Żytnia I