Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Malików
kierunek:
Os. Świętokrzyskie
5
56
6
7
54
8
9
58
10
11
12
23
13
14
38
15
16
57
17
18
19
09
zB
z - kurs do przystanku: Żytnia I
B - Kurs do przystanku Żytnia I