Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Pasaż Świętokrzyski
kierunek:
Zagórska
5
14
6
22
7
42
8
9
02
10
22
11
52
12
13
02
14
22
15
52
16
17
02
18
22
19
42
20
56
Ac
21
22
07
Ac
A - Kurs do przystanku Tarnowska
c - kurs do przystanku: Tarnowska