Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Jesionowa / Zagnańska
kierunek:
Klonów
4
12
b
44
b
5
47
A
6
37
Bp
7
45
b
8
30
A
9
48
Bp
10
25
b
11
12
00
b
13
40
Bp
14
18
A
15
25
Bp
16
18
Ad
17
18
b
18
02
Bp
32
Ad
19
20
37
b
21
22
Bp
22
53
b
A - Kurs do przystanku Klonów
B - Kurs do przystanku Dąbrowa / Masłów Drugi
p - kurs do przystanku: Dąbrowa / Masłów Drugi
b - kurs do przystanku: Barcza pętla
d - kurs do Klonowa przez Dolinę Marczakową