Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Jesionowa / Zagnańska
kierunek:
Klonów
4
20
b
5
48
b
6
7
25
b
8
9
03
b
10
41
b
11
12
14
b
13
47
Bp
14
15
14
b
16
52
b
17
18
29
b
19
55
b
20
21
30
b
22
52
b
B - Kurs do przystanku Dąbrowa / Masłów Drugi
p - kurs do przystanku: Dąbrowa / Masłów Drugi
b - kurs do przystanku: Barcza pętla