Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
27
36
6
31
36
7
35
48
8
35
9
21
51
10
23
55
11
48
12
18
13
15
57
14
36
15
06
55
16
34
57
17
57
18
06
54
19
33
20
01
35
21
17
33
22
14
40
23
21
57