Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Pasaż Świętokrzyski
kierunek:
Promnik
4
10
Cm
5
03
A
08
Bb
41
A
6
28
Bb
53
A
7
45
Cm
8
55
p
9
32
Cm
10
04
p
11
15
Cm
12
13
03
p
40
p
51
Bb
14
03
p
15
09
A
22
Bb
33
p
16
02
A
17
01
Bb
47
p
18
04
A
19
45
p
52
Cm
20
21
36
Cm
22
23
10
Cm
A - Kurs do przystanku Promnik
B - Kurs do przystanku Brynica Szkoła
b - kurs do przystanku: Brynica szkoła
C - Kurs do przystanku Micigózd/Leśna
m - kurs do przystanku: Micigózd / Leśna
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla