Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
18
Micigózd/Leśna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
40
5
6
7
8
17
9
10
05
11
48
12
13
14
15
16
17
18
19
20
26
21
22
08
23
37
Ep
E - Kurs do przystanku Piekoszowska / Mieszka I
p - kurs do przystanku: Piekoszowska / Mieszka I