Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Górników Staszicowskich I
kierunek:
Bolechowice
4
41
5
29
44
Az
6
05
27
Az
7
21
40
Bc
8
02
41
Bc
9
37
Az
10
06
11
36
12
20
Az
13
31
14
13
15
01
32
Az
16
09
17
09
36
Az
18
14
19
07
Az
41
20
14
Dn
21
03
22
48
A - Kurs do przystanku Zawada
z - kurs do Zawady
B - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul.Chorzowskiej
D - Kurs do przystanku Nowiny
n - kurs do Nowin