Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Górników Staszicowskich I
kierunek:
Bolechowice
4
56
5
43
6
42
7
42
8
9
47
10
11
12
02
13
57
b
14
15
16
51
b
17
18
57
19
20
45
21
22
23
b - kurs do Bolechowic przez Zawadę