Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Chorzowska / Posłowicka
kierunek:
Bolechowice
7
47
Bc
8
48
Bc
B - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul.Chorzowskiej