Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Sandomierska / Poleska
kierunek:
Bolechowice
5
16
6
57
7
8
9
13
b
10
11
47
12
13
35
14
15
44
b
16
17
18
18
19
56
20
21
44
22
23
12
Ck
C - Kurs do przystanku Krakowska Mpk
k - kurs do przystanku: Krakowska MPK
b - kurs do Bolechowic przez Zawadę