| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A - Kurs do przystanku Chorzowska c - kurs do ul. Chorzowskiej B - Kurs do przystanku Suków Babie s - kurs do Sukowa Babie C - Kurs do przystanku Posłowice p - kurs do ul. Posłowickiej D - Kurs do przystanku Jagiellońska / Piekoszowska y - kurs do przystanku: Jagiellońska / Piekoszowska a - kurs przez ul. Posłowicką do przystanku: Sukowska |