Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Ściegiennego / Husarska
kierunek:
Sukowska
4
31
Ac
42
57
Bs
5
16
Cp
27
Bs
44
Ac
59
6
13
Ac
31
Bs
45
Ac
7
12
31
Ac
51
8
10
Ac
27
45
Cp
9
03
19
Ac
38
52
Cp
10
09
28
Ac
47
Bs
11
04
22
Cp
38
57
Cp
12
16
32
Ac
49
13
06
Cp
25
44
Ac
14
03
Bs
28
46
Ac
15
08
29
Ac
54
Bs
16
05
Ac
26
47
Cp
17
07
27
Ac
39
18
03
Cp
14
27
Ac
49
58
Cp
19
17
31
Ac
47
Bs
20
06
Cp
19
44
Cp
21
05
17
Cp
36
57
Cp
22
23
38
Ac
23
30
a
A - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul. Chorzowskiej
B - Kurs do przystanku Suków Babie
s - kurs do Sukowa Babie
C - Kurs do przystanku Posłowice
p - kurs do ul. Posłowickiej
a - kurs przez ul. Posłowicką do przystanku: Sukowska