Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Ściegiennego
kierunek:
Sukowska
4
54
Cp
5
13
42
Bs
6
01
Ac
59
7
36
Ac
8
12
Bs
9
12
Ac
54
10
45
Ac
11
22
12
09
Cp
38
13
29
Ac
14
03
15
00
Ac
33
Bs
16
33
Cp
55
17
46
Ac
18
04
Bs
19
16
Ac
33
Bs
20
48
Cp
21
08
22
00
Cp
24
23
07
Ac
A - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul. Chorzowskiej
B - Kurs do przystanku Suków Babie
s - kurs do Sukowa Babie
C - Kurs do przystanku Posłowice
p - kurs do ul. Posłowickiej