Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Ściegiennego / Leśniówka
kierunek:
Sukowska
4
37
Ac
48
5
03
Bs
22
Cp
33
Bs
50
Ac
6
05
19
Ac
37
Bs
51
Ac
7
18
37
Ac
57
8
16
Ac
33
51
Cp
9
09
25
Ac
44
58
Cp
10
15
34
Ac
53
Bs
11
10
28
Cp
44
12
03
Cp
22
38
Ac
55
13
12
Cp
31
50
Ac
14
10
Bs
35
53
Ac
15
15
36
Ac
16
01
Bs
12
Ac
33
54
Cp
17
13
33
Ac
45
18
09
Cp
20
33
Ac
55
19
04
Cp
23
37
Ac
53
Bs
20
12
Cp
25
50
Cp
21
11
23
Cp
42
22
03
Cp
29
44
Ac
23
36
a
A - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul. Chorzowskiej
B - Kurs do przystanku Suków Babie
s - kurs do Sukowa Babie
C - Kurs do przystanku Posłowice
p - kurs do ul. Posłowickiej
a - kurs przez ul. Posłowicką do przystanku: Sukowska