Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Ściegiennego / Leśniówka
kierunek:
Sukowska
4
57
Cp
5
16
45
Bs
6
04
Ac
7
02
39
Ac
8
15
Bs
9
15
Ac
57
10
48
Ac
11
25
12
12
Cp
41
13
32
Ac
14
06
15
03
Ac
36
Bs
16
36
Cp
58
17
49
Ac
18
07
Bs
19
19
Ac
36
Bs
20
51
Cp
21
11
22
03
Cp
27
23
10
Ac
A - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul. Chorzowskiej
B - Kurs do przystanku Suków Babie
s - kurs do Sukowa Babie
C - Kurs do przystanku Posłowice
p - kurs do ul. Posłowickiej