| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego z - kurs przez al. Szajnowicza-Iwanowa i ul. Zakładową s - kurs przez al. Szajnowicza-Iwanowa y - kurs do przstanku: Grunwaldzka / Mielczarskiego c - kurs do przstanku: Czarnowska / Dworzec Autobusowy |