| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
C - Kurs do przystanku Bukówka f - kurs przez al. Szajnowicza-Iwanowa do przystanku: Bukówka s - kurs przez al. Szajnowicza-Iwanowa do ul. Kleckiej b - kurs przez ul.Piekoszowską do przystanku: Bukówka d - kurs przez ul. Zakładową i al. Szajnowicza-Iwanowa do ul. Kleckiej D - Kurs do przystanku Żytnia I w - kurs przez al. Szajnowicza-Iwanowa do przystanku: Żytnia I |