Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Zalesie Gaj
kierunek:
Mójcza
6
05
E
32
mo
7
31
m
53
mo
8
49
m
9
39
Ep
10
34
mo
11
51
n
12
35
mo
13
29
E
14
18
mo
15
22
Ep
16
11
mo
17
16
mn
51
m
18
54
mn
19
20
23
E
21
50
mo
E - Kurs do przystanku Mójcza
p - Kurs do: Mójcza przez: Janów Dolny
m - Kurs do: Zagórska
n - Kurs do: Zagórska przez: Janów Dolny
o - Kurs do: Zagórska przez: (N/Ż) Aleksandrówka