Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Górników Staszicowskich
kierunek:
Chęciny Cmentarz
5
06
A
59
Az
6
7
03
A
8
9
04
Az
10
11
12
41
Az
13
14
44
A
15
27
Az
16
34
A
17
18
Az
18
19
19
A
20
21
21
A
22
23
04
Be
B - Kurs do przystanku Chorzowska
A - Kurs do przystanku Chęciny Cmentarz
z - kurs do Chęcin z wjazdem w ul. Zelejową
e - kurs do ul.Chorzowskiej (Kielce)