Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
31
Chorzowska / Zagrabowicka
kierunek:
Chęciny Cmentarz
23
12
Be
B - Kurs do przystanku Chorzowska
e - kurs do ul.Chorzowskiej (Kielce)