Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Zgórsko / Bolechowice
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
57
6
7
01
8
03
9
10
01
11
12
13
41
14
15
30
16
17
17
34
18
18
19
20
03
21
22
03