Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Okrzei / Zagnańska
kierunek:
Bukówka
5
10
Ab
48
Ab
6
15
Bm
40
Ab
7
19
55
8
16
Ab
34
Cy
9
01
31
10
12
38
Ab
11
11
41
12
29
13
01
18
Ab
55
Bm
14
49
15
19
Ab
50
Bm
16
19
Ab
17
08
53
Ab
18
12
45
Ab
19
03
Cy
51
Ab
20
55
21
59
Ab
22
32
Cy
C - Kurs do przystanku Żytnia
A - Kurs do przystanku Suków Babie
b - kurs do Sukowa Babie
B - Kurs do przystanku Mójcza
m - kurs do Mójczy
y - kurs do ul. Żytniej