Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Witosa
kierunek:
Bukówka
4
58
Ab
5
36
Ab
6
03
Bm
26
Ab
7
05
41
8
03
Ab
21
Cy
48
9
18
59
10
25
Ab
58
11
28
12
16
48
13
05
Ab
42
Bm
14
33
15
03
Ab
34
Bm
16
03
Ab
55
17
40
Ab
59
18
32
Ab
51
Cy
19
39
Ab
20
43
21
47
Ab
22
20
Cy
C - Kurs do przystanku Żytnia
A - Kurs do przystanku Suków Babie
b - kurs do Sukowa Babie
B - Kurs do przystanku Mójcza
m - kurs do Mójczy
y - kurs do ul. Żytniej