Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Witosa I
kierunek:
Bukówka
4
59
Ab
5
37
Ab
6
04
Bm
27
Ab
7
06
42
8
04
Ab
22
Cy
49
9
19
10
00
26
Ab
59
11
29
12
17
49
13
06
Ab
43
Bm
14
34
15
04
Ab
35
Bm
16
04
Ab
56
17
41
Ab
18
00
33
Ab
52
Cy
19
40
Ab
20
44
21
48
Ab
22
21
Cy
C - Kurs do przystanku Żytnia
A - Kurs do przystanku Suków Babie
b - kurs do Sukowa Babie
B - Kurs do przystanku Mójcza
m - kurs do Mójczy
y - kurs do ul. Żytniej