Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Bukówka
kierunek:
Starogórska
7
55
8
9
45
10
11
35
12
13
31
14
15
15
16
17
10
18
19
05
20
36
21
22
15
23
40
De
D - Kurs do przystanku Żytnia I
e - kurs do ul. Żytniej