Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Popiełuszki / Wrzosowa
kierunek:
Starogórska
5
09
6
03
38
7
47
8
23
9
45
10
11
40
12
13
29
14
20
15
25
16
16
17
15
18
03
19
05
20
51
21
22
23
23
48
De
D - Kurs do przystanku Żytnia I
e - kurs do ul. Żytniej